MASTERPRINT

Historia firmy

DOŚWIADCZENIE

Masterprint to prężnie rozwijająca się drukarnia, działająca od 1998 roku w tym samym miejscu. Dzięki naszemu ekspansywnemu działaniu zajęliśmy silną pozycję na dolnośląskim rynku poligraficzno - wydawniczym.

OSIĄGNIĘCIA

Przez okres 20 lat naszej działalności, wyrobiliśmy własną markę, nawiązaliśmy współpracę z wieloma klientami wśród których znajdują się polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z kilkoma przedsiębiorstwami produkcyjnymi w zakresie potrzeb produkcyjnych (etykiety,instrukcje, opakowania) i marketingowym (ulotki, foldery, katalogi produkcyjne) itp.

RÓŹNORODOŚĆ

Prócz druku standardowych pozycji takich jak foldery, broszury, teczki, standy, katalogi, kalendarze etc. współpracujemy przy wydawaniu czasopism.

Profesjonalne podejście, doskonała jakość druku oraz nowoczesny, znakomicie zorganizowany park maszynowy przysparzają nam rzeszę nowych zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Doświadczona zawodowo załoga, dokłada wszelkich starań aby uzyskać najwyższą jakość usług i dotrzymać umówionych terminów wykonawczych. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do każdego klienta dzięki czemu możemy wydrukować każdą pozycję wydawaną przez Was!

Aktualności

W wyniku realizacji projektu Unia dla Przedsiębiorczych – program konkurencyjność została zakupiona maszyna do drukarni, tzn. system cyfrowego naświetlania termicznego form drukowych formatu B2, tzw. CTP, której instalacja miała miejsce w grudniu 2005 roku.

W związku z możliwością cyfrowego naświetlania płyt offsetowych i dzięki temu ogólne poprawienie jakości świadczonych usług, spowodowaliśmy wzrost zadowolenia klientów współpracujących z drukarnią. Jednocześnie przyspieszyliśmy czas realizacji zleceń (co jest bardzo istotnym czynnikiem w poligrafii) ułatwiło nam to dostęp do pozyskania nowych klientów i zleceń. Zwłaszcza okres od 1 lipca 2007 do 31 grudnia 2007 zaowocował podpisaniem wielu korzystnych umów o współpracy.

Wychodząc naprzeciw rosnącym zapotrzebowaniom rynku oraz w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług, w listopadzie 2007 nabyliśmy najnowocześniejszą japońską wielokolorową maszynę offsetową SHINOHARA 66.

W lutym 2008 przewidziany jest montaż CIP’u 3, który wykorzysta wszystkie możliwości naświetlarki CTP w połączeniu z maszyną drukującą. Docelowo pragniemy osiągnąć znaczne ograniczenie zużytych materiałów do produkcji np. papier, farby, energia, itp. – co pozwoliłoby naszym klientom zaoferować korzystniejsze ceny oraz maksymalnie skrócić termin realizacji zamówienia.

W najbliższych miesiącach nastąpi wymiana dwóch maszyn introligatorskich: klejarki i linii broszurowej (ponieważ ich wydajność jest niedostateczna w stosunku do możliwości nowej maszyny drukującej), co wiąże się z unowocześnieniem parku maszynowego i dalszym rozwojem firmy.